• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2019 - POWER-SPORT.sk

Gumené expandery POWER-SPORT prichádzajú v siedmich rôznych variantách odporu. Rozdielnosť ich šírky priamo ovplyvňuje odpor ktorý pocítite pri ich naťahovaní. Dĺžka pre všetky expandery zostáva rovnaká 104,14 cm (41 inchov) / pre Short expandery 33cm (13 inchov). Sú vyrobené z kvalitného latexu špeciálnou technológiou vrstvenia, aby sa čo najviac eliminovalo riziko ich pretrhnutiu.

POZNÁMKA: Všetky gumené expandery sú predávané na kusy. Každý expander je samostatne zabalený v igelitovom vrecúšku.


Typy ako sa starať o Vašu sadu expanderov:

- Nevystavujte ich účinkom žiadnych olejovitých substancií ako je telový olej...atď. Ako všetko z latexu aj expanedry sú citlivé a môžu byť podobnými substanciami poškodené.

- Pred každým cvičením skontrolujte kvalitu ich kondície. Časom môže dôjsť k ich prirozdenému vyšúcahniu alebo inému opotrebeniu ktoré priamo súvisí s ich dlhodobým používaním. Ak náhodou zistíte poškodenie ktoréhokoľvek z Vašich expanderov, vyraďte ho a viac ho už nepoužívajte. Hrozilo by Vám totiž nebezpečenstvo úrazu.

- Udržtujte expandery čisté. V prípade potreby ich môžete umyť jemným saponátom na riad.

- Nevystavujte ich priamemu slnku, ani teplotám vyšším ako 43 alebo nižším než je bod mrazu.

- Aby ste sa vyhli rezom na expanderoch, držte sa ďalej od všetkých ostrých, hrdzavých a inak nebezpečných objektov v posilňovni alebo mieste kde trénujete.

- Vyhnite sa zacviknutiu expanderov medzi závažia počas tréningu.

- Po každom tréningu ich odviažte a uvoľnite, aby ste zabránili ich zbytočnému nevyťahávaniu.

- Držte ich ďalej od detí. Expander nie je hračka a môže spôsobiť vážne zranenie.

 

 

Tabuľka približného odporu gumených expanderov (pár) v kilogramoch.

Expander OD DO
1. Red - Mini 2kg 15kg
2. Black - Super Mini 5kg 25kg
3. Purple - Small 10kg 35kg
4. Green - Medium 20kg 55kg
5. Blue - Large 25kg 70kg
6. Orange - X-Large 30kg 80kg
7. Gray - Monster 35kg 90kg

 

Short Expandery

Expander OD DO
1. Short Mini Red 2,25kg 9kg
2. Short Super Mini Black 4,5kg 13,6kg
3. Short Small Purple 6,8kg 20,4kg
4. Short Medium Green 11,3kg 27,2kg
5. Short Large Blue 13,6kg 34kg

Odpor expanderov hlavne závisí od spôsobu ich uchytenia. 

Prezrite si celú našu ponuku: Gumených expanderov - Jump Stretch Bands na našom eshope.

Vítam vás pri hľadaní informácií o železnej hre. Som Jozef Svitok a som zakladateľom spoločnosti POWER-SPORT, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Prostredníctvom mojej spoločnosti ponúkam a predávam pomôcky a produkty určené pre silové športy, fitness, ľahkú a ťažkú atletiku. Aktívne súťažím v silovom trojboji a spolu s ostatnými liftermi hájim farby slovenskej vlajky na domácich, medzinárodných a svetových pretekoch. Absolvoval som tiež niekoľko pretekov v amatérskych silných mužoch. Dovoľte mi teda privítať Vás na stránke spoločnosti POWER-SPORT a ponúknuť Vám sortiment produktov tej najlepšej kvality akú používajú powerlifteri a vrcholoví športovci celého sveta.

Primárne zameranie portálu POWER-SPORT je na kvalitný obsah. Snažíme sa prekladať a písať zaujímavé články ktoré by vás posunuli ďalej. Toto pre vás robíme úplne zdarma a sme radi ak náš portál pomôže aj vašej misii "Byť silnejší každý deň" - "Stronger every day".

Na našom portáli predávame produkty pre silové športy tej najlepšej kvality. Podobné produkty nájdete na veľkom množstve eshopov, ale iba málo predajcov tuší čo vôbec predáva a vie poradiť pri výbere. Či už je vaše zameranie na amatérskej, profesionálnej alebo kondičnej úrovni, u nás nájdete pre vás to najlepšie.

Čo u nás nájdete:

Značka Metal Sport & Wear je jedným zo svetových lídrov vo výrobe špecializovaného vybavenia pre silový trojboj - powerlifting. Tieto produkty sú však vhodné aj pre bežných cvičencov a návštevníkov posilňovní, ktorí dokážu oceniť prvotriednu kvalitu tréningového príslušenstva.

Naša ponuka obsahuje taktiež originálne produkty slovenskej značky POWER-SPORT, ktorá v sebe spája profesionálnu kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Osobne odporúčam bandáže na kolená a zápästiaopasky na cvičenie, trhačky a háky ale aj iné tréningové príslušenstvá, ktoré si bližšie môžete prezrieť v našom e-shope.

Tovar zasielame aj do Českej republiky a ostatných susediacich krajín. Informácie o cenách Vám radi prepočítame a oznámime pred odoslaním zásielky.

facebook instagram google+ youtube