• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2019 - POWER-SPORT.sk

Opasok s pákovou prackou je špeciálne vyrobený pre značku POWER-SPORT. Je vyrobený z kvalitných materiálov - koža pre dlhú životnosť. Upínací mechanizmus zabezpečí rýchle zapnutie a odopnutie opasku pre maximálny komfort. Tento opasok je určený a spĺňa všetky požiadavky na súťaže v silovom trojboji. Samozrejme potenciál tohto opasku na cvičenie využiješ aj pri tých najtvrdších tréningoch.

Zvyčajne máme skladom náhradné pracky na predaj pre našich zákazníkov. V prípade potreby nám napíšte.

Šírka: 10cm

Hrúbka: 10mm

Veľkosti:

S - 63cm - 79cm

M - 76cm - 86cm

L - 86cm - 94cm

XL - 94cm - 104cm,

XXL - 104cm - 110cm

Farba: Čierna

Logo POWER-SPORT (nie je zobrazené na obrázku) vyšité na zadnej strane.

Opasok s pákovou prackou
€48.00
s 20% DPH
Velkost:

Vítam vás pri hľadaní informácií o železnej hre. Som Jozef Svitok a som zakladateľom spoločnosti POWER-SPORT, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Prostredníctvom mojej spoločnosti ponúkam a predávam pomôcky a produkty určené pre silové športy, fitness, ľahkú a ťažkú atletiku. Aktívne súťažím v silovom trojboji a spolu s ostatnými liftermi hájim farby slovenskej vlajky na domácich, medzinárodných a svetových pretekoch. Absolvoval som tiež niekoľko pretekov v amatérskych silných mužoch. Dovoľte mi teda privítať Vás na stránke spoločnosti POWER-SPORT a ponúknuť Vám sortiment produktov tej najlepšej kvality akú používajú powerlifteri a vrcholoví športovci celého sveta.

Primárne zameranie portálu POWER-SPORT je na kvalitný obsah. Snažíme sa prekladať a písať zaujímavé články ktoré by vás posunuli ďalej. Toto pre vás robíme úplne zdarma a sme radi ak náš portál pomôže aj vašej misii "Byť silnejší každý deň" - "Stronger every day".

Na našom portáli predávame produkty pre silové športy tej najlepšej kvality. Podobné produkty nájdete na veľkom množstve eshopov, ale iba málo predajcov tuší čo vôbec predáva a vie poradiť pri výbere. Či už je vaše zameranie na amatérskej, profesionálnej alebo kondičnej úrovni, u nás nájdete pre vás to najlepšie.

Čo u nás nájdete:

Značka Metal Sport & Wear je jedným zo svetových lídrov vo výrobe špecializovaného vybavenia pre silový trojboj - powerlifting. Tieto produkty sú však vhodné aj pre bežných cvičencov a návštevníkov posilňovní, ktorí dokážu oceniť prvotriednu kvalitu tréningového príslušenstva.

Naša ponuka obsahuje taktiež originálne produkty slovenskej značky POWER-SPORT, ktorá v sebe spája profesionálnu kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Osobne odporúčam bandáže na kolená a zápästiaopasky na cvičenie, trhačky a háky ale aj iné tréningové príslušenstvá, ktoré si bližšie môžete prezrieť v našom e-shope.

Tovar zasielame aj do Českej republiky a ostatných susediacich krajín. Informácie o cenách Vám radi prepočítame a oznámime pred odoslaním zásielky.

facebook instagram google+ youtube